Genesis

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Genesis

5 posters

"Ayın Enleri"ne verdiğim inanılmaz ayar.

Agnes Ash
    Agnes Ash

"Ayın Enleri"ne verdiğim inanılmaz ayar.  U7b964B

Uyruk : İngiliz.
    Lakap : "Sen hala Elizabeth?"

"Ayın Enleri"ne verdiğim inanılmaz ayar.  Empty "Ayın Enleri"ne verdiğim inanılmaz ayar.

Mesaj tarafından Agnes Ash C.tesi Kas. 29, 2014 5:26 am

Öncelikle merhaba arkadaşlar.
    Aklınızdan geçen soruyu duyar gibiyim, "Koca sitede toplam dokuz üye var hammına, neyin eni bu?" Kusura bakmayın ama dokuz haftadır stiletto giyen birinin sorusunu ben ciddiye bile almam, cevabı Ayşegül'e bırakıp açıklamama dönüyorum. (TIK)

İlk öncelikle 9 üye olabiliriz ama toplamda 80 üyelik var. Bence sadece şipler arasında en sevilen kim öğrenmek bile gayet heyecanlı çünkü ben dram seviyorum ve her şip bir başkasıyla daha şipli olduğu için daha eğlenceli oluyor. Belki bir kaç yuva yıkılır ama yapacak bir şey yok. Biz enlerin üyeler tarafından seçilmesinden yanayız. Herkes içten içe kendi ismini görmek isteyecektir bu kategorilerden birinde şimdi "Bin biyli şiyliri inimisimiyirim hiç" diyip paççozluk yapmayalım. Bu anketlerin amacı bir anlamda bunu istemek ve daha güzel kurgularla ön plana çıkmaya teşvik zaten. Çok da abartmayalım Roza'ya ne olduğunu hepimiz gördük. Hem baksanıza Ayşenur bile elendikten sonra geri dönebildiyse siz neden sonraki ay seçilemeyesiniz? Ciddileşirsek, seçimleri sorun haline getiren şey bazı üyelerin birilerini örgütleyip, çok sayıda üyeliğiyle kendi ismine oy kullanması. Bunu en aza indirmek için kapalı oylama yapmayacağız. Buna rağmen çabalayan, uğraşan varsa da ellemeyin, demek ki çok istiyor olm.  

Hadi bir ay sonra "Aralık Enleri"nde görüşürüz.
    xoxo.
    Lucien Solent
    Lucien Solent

"Ayın Enleri"ne verdiğim inanılmaz ayar.  8nxlwWy

"Ayın Enleri"ne verdiğim inanılmaz ayar.  Empty Geri: "Ayın Enleri"ne verdiğim inanılmaz ayar.

Mesaj tarafından Lucien Solent Paz Ara. 07, 2014 7:18 pm

ben yazıcam şindi buraya, dayanamıyorun.

En iyi üçlü; Ylva-Vilmar-Lucien
    tşk.
    Edith Fiorenza
    Edith Fiorenza

"Ayın Enleri"ne verdiğim inanılmaz ayar.  E2Reh7B

Uyruk : Dan.
    Lakap : Eddy.

"Ayın Enleri"ne verdiğim inanılmaz ayar.  Empty Geri: "Ayın Enleri"ne verdiğim inanılmaz ayar.

Mesaj tarafından Edith Fiorenza Ptsi Ara. 08, 2014 10:42 am

En iyi bekleyen; Nicholas Seymour.
    Crowley Landers
    Crowley Landers

Mesaj tarafından Crowley Landers Salı Ara. 09, 2014 7:03 pm

En Gey: G. Neden? çnk G for gey <3 aposjfopaksdpoasjd

konuyu efso saptırırım <3
    Jimmy Kenzie Fliegel
    Jimmy Kenzie Fliegel

Mesaj tarafından Jimmy Kenzie Fliegel Paz Ara. 14, 2014 1:50 pm

bunu deyip bir de fanfic yazıyosun.... allahsız! askjdjlfkşü
    Crowley Landers
    Crowley Landers

Mesaj tarafından Crowley Landers Çarş. Ara. 17, 2014 10:41 pm

Jimmy Kenzie Fliegel demiş ki:bunu deyip bir de fanfic yazıyosun.... allahsız! askjdjlfkşü

qnq ha senin G'n ha benim ne fark eder? SONUÇTA HERKES BİR BİZ İKİMİZ

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 8:42 am