Genesis

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Genesis

2 posters

Platin.

Nicholas Seymour
    Nicholas Seymour

Platin. PVw0uNJ

Uyruk : Düz İngiliz.
    Lakap : Nick, Niko.

Platin. Empty Platin.

Mesaj tarafından Nicholas Seymour Ptsi Ara. 08, 2014 6:13 am

Bir kere kekesözlük denilince insanların arkadaş üzerine başlık açması klasiği gelir. Bugüne dek bekledim, hepiniz çok cool oldunuz ama ben daha fazla dayanamadım. Uff bu n ya ezq msn .s .s diye paççozluk yapmayın. Yolarım. asdfg Çağlar'la başladım. İlk tanıştığımızda demiştim ya Hüseyin Kaya için Filiz neyse Jud için Jaska o, sana tüm Hüseyin hislerimle sesleniyorum.
    İlk cümlem biraz bodoslama olacak. Yalan söylemeyeceğim bazen dobralığınla "ehheheh öyle mi yapmışım" kıvamına getirtsende senin bu özelliğini aşırı seviyorum. Özellikle bu yaşta İngilizce öğrenememiş bir Kamil olarak hatalarımı tatlış tatlış düzeltip beni insanların için mahcup duruma düşürmemen aşırı hoşuma gidiyor. Hatta bir kere adminlik yetkilerini kötüye kullanıp "şuan"larımı düzelttiğini söylemiştin, senin yanaklarını sıkıp sevesim gelmişti. Hoş, seni sevmek için sebebe ihtiyacım yok. Biz seninle Ilmarinen - Greyjack çekiminin sadece bize ait olduğu sürecede geçerli olduğunu bulduk. Bir de Ilgaz'ımız var tabii ama biliyorsun ben dram seviyorum ahajsjh Şaka bir yana, ne zamandır rp yazıyorum bilmiyorum, belki senden daha uzun süre tanıdığım insanlar oldu ama senin yerin benim için çok, çok özel. Ben aşırı odun biriyim. Seni istemeden kırdığımda da ciddili üzülüyorum. O yüzden hep bana Çağlar'lık yapıp kızdığın yerleri "paçççoz judith, cansu şıllığı" diye söyle ve ben düzelteyim tamam mı? - Ama her seferinde korkutarak başlama bana küseceksin diye ödüm kopuyor. - Hep beni böyle nefis hatırla beni, evine matrix izlemeye çağır. Ben de evini bildiğim üzerine seni sinsice tehdit edeyim.
    Bir de j&j hakkında bir şey söylemek istiyorum. (Ilgaz beni öldürme ajjhs) O sana sabah attığım alıntı için söylüyorum, içinde taşıdığı o duyguyla belki de hayatımda duyduğum en romantik cümlelerden biri olarak kalacak. Daha çok yazalım.
    Son olarak stilettondan BIK-TIK.  
    Irvine Floyd
    Irvine Floyd

Platin. HaFvurU

Platin. Empty Geri: Platin.

Mesaj tarafından Irvine Floyd Ptsi Ara. 08, 2014 6:44 am

Saat sabahın 7si ve bunu da zaten 7:13te atmışsın ama neyse yani ve ben "yea niye Türk Dili iptal deyıl ki" diye girdim.
    Bunu görüp aşırı sevindim mesela.
    Cansu, seni seviyorum baya ben de tamam mı.
    BULUŞALIM BU HAFTA.
    TŞK.  

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 6:02 am