Genesis

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Genesis

2 posters

Paçozluğun Alemi Yok.

Jesse Davies
    Jesse Davies

Paçozluğun Alemi Yok. JgH9Jbl

Paçozluğun Alemi Yok. Empty Paçozluğun Alemi Yok.

Mesaj tarafından Jesse Davies Salı Ara. 09, 2014 11:54 am

Paçozluğun Alemi Yok. WIw8H1O

Birbirinden iddialı çok paççoz, bilmem kaç hafta sürecek nefes kesen bir mücadele. Büyücü aleminin en iyi jürisi karşısında verilecek büyük sınav. Jesse Davies'in hazırlayıp, gerçekleştirdiği büyük mücadeleye nereye ne giyilir en iyi ben biliyorum dersen sen de katıl. Çok yakında sınırları zorlamaya başlıyor.

Dedim onca dil döküldü, onca paççozluk yapıldı artık bir belirlensin. Her birimiz biliyoruz ki en paçoz Tugi ama bakalım öyle mi? Hani Cankuş da yörsanlık mücadelesinde bir numara olarak 'sanane benim boyumdan, sananeee!' diye bağırınca bayrağı kapabilecek gibi. Tabii Çağlar her an platin saçları için ağlayarak stüdyoyu terk edebilir ki o zaman programa bile paççozluk yaparak en başa oturur. He unutmadan Gunnick Lucy'de ne kadar paççoz olabileceğini Vil'in gözleri içine baka baka Vajsa'nın geniş omuzlarında kaybolunca gösterdi. Tabii stilettolu gezerseniz kendimi tutamayıp ben de paççoz olabilirim söz vermeyeyim, göz zevki şimdi. Hangimiz tarz deyıl, hangimiz paççoz, kim kimle birbirine girecek bunların hepsini görmeli efenim.

Katılım için katılacak karakterlerin adları olsun yeter bencesi.  
    Phoebe Greyjack
    Phoebe Greyjack

Paçozluğun Alemi Yok. 8nxlwWy

Uyruk : İngiliz.
    Lakap : Limon.

Paçozluğun Alemi Yok. Empty Geri: Paçozluğun Alemi Yok.

Mesaj tarafından Phoebe Greyjack Salı Ara. 09, 2014 4:23 pm

Endam I N Yeter hanım katılmak istiyormuş ama wayfayı çekmediği için benden yazdılar.

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 5:06 am