Genesis

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Genesis

3 posters

chamberlain, autumn

Autumn Chamberlain
    Autumn Chamberlain

chamberlain, autumn  55AFZSL

Uyruk : fransız, ingiliz

chamberlain, autumn  Empty chamberlain, autumn

Mesaj tarafından Autumn Chamberlain Paz Kas. 30, 2014 2:45 am

[Resim: tumblr_inline_mn66qk48XY1qz4rgp.gif]

ravenclaw vıı. sınıf | cadı | melez | tarafsız

x Fransa'nın ufak bir kasabasında dünyaya gelmişlerdir. Babası Aillard Chevalier, melez büyücü annesi Laverna Chevalier ise safkan bir cadıdır. Babası Aillard büyücü dünyasındaki işlerini bir kenara bırakarak hayatını insan kaçakçılığı ile sürdürmüştür. Hayatında yatığı en kârlı ve en tehlikel, işlerden biri olsada Aillard bunu meslek haline getirerek kazancını sağlamaya devam etmiştir. Annesi Laverna ise bir temizlikçidir. Kocasının kaçırdığı insanları temizleyerek bütün gününü feda eder. Autumn ve Jacqueline daha yeni doğduğu sıralarda babasının en yakın arkadaşı ve messlektaşı tarafından kaçırılarak 2 yaşına kadar büyütmüştür ama daha sonra ikizlere bakamayarak ikisinide Fransız'ların en soylu ailelerinden olan Chamberlain'lere satmışlardır. Malville Chamberlain ve Adorlee Chamberlain tarafından büyütülerek 11 yaşına geldiklerinde Hogwarts'dan gelen bir mektup ile hayatları birden bire değişir.

xGustave; Aillard'ın en yakın arkadaşı ve aynı zamanda meslektaşıdır. Bir gün bi' çatışmada Gustave'ın karısının canını acımadan aldıktan sonra Gustave, içindeki hırsı, öfkeyi ve intikam duygusunu ateşleyerek ikizleri kaçırdı.

xBuğday tenli ve uzun boyludur. Kilosu boyuna göre gayet normal olsada balık etlidir. Masmavi gözleri ile insanlara şiddetli bir şekilde bakar. Koyu kestane saçları omuzlarından sırtına kadar dökülür.

xBay Chevalier, soylu Fransız ailelerin birkaçını kaçırarak hücrelerde işkence ve tecavüz etmiştir, bunların içinde kendi ikiz çocuklarıda vardır.

xAutumn, adı gibi soğuk ve şiddetli bir kızdır. Bedenindeki ve kalbindeki kötülük ona her şeyi yaptırabilir. Hırsı mantığını bir nebze körertmiştir ama yine de kendisini kontrol edebilir. Babasını daha hiç tanımamasına rağmen içinde ona karşı bir şeyler hissediyordur ama aynı zamanda intikam ateşiyle yanıp tutuşmaktadır.

Claudia C.Cvetkov
    Claudia C.Cvetkov

chamberlain, autumn  K4btiU3

chamberlain, autumn  Empty Geri: chamberlain, autumn

Mesaj tarafından Claudia C.Cvetkov Çarş. Ara. 17, 2014 11:40 pm

Chamberlainler sarışın olur eski köye yeni adet gelmiş. Bir de Chamberlain ingilizdir Fransız değil.
    Aurél B.C.Chamberlain
    Aurél B.C.Chamberlain

Mesaj tarafından Aurél B.C.Chamberlain Perş. Ara. 18, 2014 8:09 am

Karıcığım totonu yering ne diyorum ben sana öyle lejantlara dalmıyoruz, bir özel hayatımız var sonra peşinde donla koşturtuyorsun beni olmuyor. afsdgdsg. Sen benim için tek Chamberlain'sin (tabii ikizin matt'i de yiyip yengen olacağım gerçeğini ılg. olarak saklıyorum şu an) Diğerleri bırak Chamberlain olmalı Cham (han) bile olamaz gözümde. Aldırma gel evimize gidelim bacaklarım üşüdü. asfsdg.
    Claudia C.Cvetkov
    Claudia C.Cvetkov

Mesaj tarafından Claudia C.Cvetkov Perş. Ara. 18, 2014 5:08 pm

Aurel'i donla görünce Cleo'nun dikkati dağılmış asdfghjk Hadi odamıza gidelim.

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 7:22 am